محمدرضا شیرنشان

  • مربی رسمی فدراسیون‌های ووشو و پرورش اندام

مربی رسمی فدراسیون پرورش اندام و ووشو

 

مربی فردی است که دارای مجوزهای مختلفی از آمادگی جسمانی عمومی و آموزش ورزش می باشد. آنها با تعیین اهداف و ارائه بازخورد و پاسخگویی به مشتریان، به آن ها انگیزه می دهند. مربیان همچنین با ارزیابی تناسب اندام نقاط قوت و ضعف ورزش آموز خود را اندازه می گیرند.

مشارکت با دکتر شیربان فیزیوتراپ تیم سپاهان و ذوب‌آهن، برای رفع مشکلات عدم تناسب و مشکلات اصلاحی ورزش‌آموزان عزیز و مشارکت با دکتر اطمینان، متخصص تغذیه برای دریافت رژیم غذایی، و آنالیز بدن با دستگاه InBody

بیوگرافی من

من محمدرضا شیرنشان از ۵ سالگی به دلیل علاقه به سبک ورزشی بروسلی، وارد ورزش‌های رزمی شدم و به مدت ۸ سال در کاراته سبک  کان ذن ریو را کار کردم. بعد از اون وارد رشته‌های جودو، دفاع شخصی از نزدیک و جوجیتسو شدم زیر نظر اساتیدی چون استاد حسن پور و زهرایی. و در این رشته‌ها در سطح استانی و کشوری مقام‌های اول تا سوم را کسب کردم. در سن ۱۶ سالگی وارد سبک اصلی بروسلی سبک جیت کان دو (وشوو ساندا) زیر نظر استاد ابراهیمی و رئیس سبک و بنیانگذار استاد کوه کمری شدم. در سن ۲۰ سالگی وارد رشته فیتنس شدم و زیر نظراستاد ارجمند، استاد علیپور و استاد مسجدی در زمینه فیزیولوژی، تغذیه، طراحی تمرین در تهران کار کردم و همزمان مدرک مربی‌گری ووشو سبک جیت کان دو را گرفتم  و از سال ۱۳۹۲ مربی‌گری رو شروع کردم با ۱۰ نفر ورزش آموز و کم کم بر تعداد باشگاه‌ها و ورزش آموزان اضافه شد بطوری که در سال ۱۳۹۶ همزمان در ۳ باشگاه مشغول به کار مربی‌گری شدم و ورزش آموزانی را پرورش دادم که در مسابقات کشوری مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در سال ۱۳۹۸ مدرک درجه ۲ و درجه ۳ فیتنس را دریافت کردم و در سالن‌های بدنسازی برای مشکلات عدم تناسب و مشکلات اصلاحی با مشارکت دکتر شیربان فیزیوتراپ تیم سپاهان و ذوب آهن شروع کردم. در ادامه با جناب آقای دکتر اطمینان فوق تخصص تغذیه در اصفهان در زمینه تغذیه با کمک دستگاه InBody که بسیار دقیق هم هست همکاری کردم. هم اکنون در باشگاه بهار در شهر اصفهان مشغول به کار هستم و ورزش آموزانی در زمینه‌های مشکلات اصلاحی، پرورش اندام، تناسب اندام و سلامتی دارم.

فیتنس 90%
ووشو سبک جیت کان دو(بروسلی) 95%
کاراته سبک کان ذن ریو 80%
آکروبات رزمی 95%